Partnerzy

HRP Group

hrp

 

HRP Group od 2004 roku wspiera rozwój sektora biznesu w Polsce.

Na kompleksowe rozwiązania składają się oferty czterech marek: HRP Grants, HRP Perspective, HRP Excellence, eHRP.

W 2011 roku powstała fundacja 4future, której celem jest promowanie nowoczesnych technologii w życiu prywatnym i zawodowym jednostek oraz wsparcie grup zagrożonych wykluczeniem cyfrowym.

Relacje z klientami, usługodawcami i współpracownikami od lat determinuje profesjonalizm, pasja, otwartość oraz wysoka etyka pracy.

 

 

INVESTIN

INVESTN

 

INVESTIN finansuje i rozwija zaawansowane technologie, poprzez inwestycje Venture Capital, programy akceleracji i inkubacji start-upów oraz wszechstronne doradztwo w obszarze globalnego rynku innowacji.

Zdywersyfikowana działalność oraz sięgające 2002 roku doświadczenie w zakresie finansowania i transakcji kapitałowych zapewnia odpowiednie możliwości i kompetencje do pozyskiwania najlepszych technologii i rozwijania innowacyjnych przedsięwzięć biznesowych.

W kręgu zainteresowań są przedsięwzięcia biznesowe na wczesnych, jak i na późniejszych etapach rozwoju, w zróżnicowanych obszarach, takich jak: technologie informacyjne i komunikacyjne, materiały, zasoby naturalne i energia, technologie bezpieczeństwa i podwójnego zastosowania oraz w obszarze ochrony zdrowia i urządzeń medycznych.

 

 

PMO Group

 

PMOGroup™ tworzą ludzie, których połączyła pasja do nowoczesnych metod zarządzania. Współpracujemy ze sobą od przeszło 10 lat.

Dziś różnorodną wiedzę i doświadczenia wyniesione z lat praktyki, łączymy pod wspólnym znakiem PMOGroup™.

Naszym największym kapitałem jest zespół fachowców, którzy na przestrzeni ostatnich lat uczestniczyli w projektach dla m.in. PGE, Gaz System, KGHM, Raiffeisen Leasing, Citi Bank i wielu innych organizacji.

Znajomość realiów biznesu, połączona z rzetelnością i zaangażowaniem, pozwalają nam świadczyć najwyższy poziom oferowanych usług. Dzięki wysokim standardom obsługi, sukcesywnie poszerzamy grupę naszych Klientów jako PMOGroup™.